Hotel Górsko, Wieliczka
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd

O hotelu

Wieliczka jest niezwykłym miejscem, gdzie tradycja spotyka się z teraźniejszością a duchy kopalnianych przodków szepczą opowiadając wieloletnią historie miasta. 

Urokliwe uliczki, malowniczy rynek i kopalnia otulona wiekowym parkiem zachęcają do wizyty. A żeby móc w spokoju delektować i poddawać się  czarowi Wieliczki zapraszamy do Hotelu Górsko. 

Hotel Górsko znajduje się  w samym jej  sercu, zaledwie 150 metrów od zabytkowej Kopalni Soli  wpisanej na Światową Listę Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO oraz 13 km od Centrum Krakowa. Sąsiedztwo Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne Miasto , Stadionu Górnika Wieliczka oraz Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej  stanowi  doskonały punkt wypadowy dla turystyki aktywnej i obozów sportowych.  Cisza i spokój a jednocześnie bliskość największych atrakcji pozwalają się w pełni zrelaksować i poddać urokowi miejsca.

Dla naszych  gości przygotowaliśmy pokoje 1,2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, bezpłatnym wifi i parkingiem. Nad komfortem i zadowoleniem nieustannie  czuwa hotelowa obsługa.

Nasza restauracja serwuje pyszne, domowe posiłki, przygotowywane z niezwykłą starannością i dbałością o podniebienia naszych gości. Zgodnie ze staropolską gościnnością zapewniamy miłą obsługę, domową atmosferę  oraz  przyrządzane z pasją  posiłki. Przyjazna atmosfera, uśmiechnięty personel, zapach pysznych dań, zachęcają aby się u nas rozgościć na dłużej. Zapraszamy!

Jesteśmy członkiem

Herb Małopolskiej Izby Hotelarskiej Gremium 

 

Pokoje
Pokój jednoosobowy
od 160 /noc
od 160 /noc

Pokój idelany dla osoby podróżującej w celach biznesowych. W pokoju znajduje się tv lcd oraz łazienka z prysznicem.

Szczegóły pokoju
Pokój jednoosobowy
Pokój dwuosobowy

Idealny pokój do wypoczynku dla 2 osób. Spokojna okolica w samym centrum miasta sprzyja wypoczynkowi. Każdy pokój wyposażony jest ...

Szczegóły pokoju
Pokój dwuosobowy
Pokój trzyosobowy

Wszystkie pokoje 3 osobowe w naszym hotelu są przestronne i idelane dla rodzin z małymi dziećmi. Możliwość dołożenia dostawki (fotela rozkładanego) ...

Szczegóły pokoju
Pokój trzyosobowy
Pokój czteroosobowy
od 300 /noc
od 300 /noc

Pokój idealny dla rodziny z małymi dziećmi. Duży telewizor LCD, 4 pojedyncze łóżka z mozliwością łączenia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły pokoju
Pokój czteroosobowy
Pokaż wszystkie
Lokalizacja

w centrum Wieliczki

Hotel Górsko
ul. Górsko 14/16, 32-020 Wieliczka

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij